Dyżury Zarządu Dzielnicy VIII Dębniki w siedzibie Rady Dzielnicy VIII, ul. Praska 52
Przewodniczący Rady i Zarządu
Dzielnicy VIII Dębniki
Arkadiusz Puszkarz
w każdy czwartek w godzinach 16:30 – 17:30
————————————————————-
Zastępca Przewodniczącego Rady i Zarządu
Dzielnicy VIII Dębniki
Krzysztof Gacek
w każdy drugi poniedziałek miesiąca w godzinach 17:00 – 18:00
————————————————————-
Członek Zarządu Dzielnicy VIII
Paweł Bystrowski
w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w godzinach 17:00 – 18:00
————————————————————-
Członek Zarządu Dzielnicy VIII
Sławomir Siekacz
w każdy trzeci poniedziałek miesiąca w godzinach 17:00 – 18:00
————————————————————–
Członek Zarządu Dzielnicy VIII
Urszula Twardzik
w każdy czwarty poniedziałek miesiąca w godzinach 17:00 – 18:00
————————————————————–
Dyżury Radnych Dzielnicy VIII Dębniki
Łukasz Balon – pierwszy poniedziałek miesiąca od 18.30 do 19.30 w remizie OSP Kostrze przy ul. Dąbrowa 1 po wcześniejszym uzgodnieniu drogą elektroniczną: balon.lukasz@gmail.com lub telefoniczną: 12/267-03-03.
Marek Dziarmagowski – w dniu sesji Rady Dzielnicy VIII Dębniki od godziny 17:30 w siedzibie Rady Dzielnicy VIII przy ul. Praskiej 52.
Halina Krawczak – ostatni czwartek miesiąca od 17.00 do 18.00 w Szkole Podstawowej Nr 53 przy ul. Skośnej 8.
Krzysztof Laskowski – pierwszy i ostatni piątek miesiąca od 16.30 do 18.00 w Szkole Podstawowej Nr 40 przy ul. Pszczelnej 13.
Bartosz Paszkowski – dyżur po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym – tel. 728 489 193.
Renata Piętka – pierwszy poniedziałek miesiąca od 17.30 do 18.30 w siedzibie Rady Dzielnicy VIII przy ul. Praskiej 52.
Piotr Rusocki – ostatni czwartek miesiąca od 17.00 do 18.00 w Szkole Podstawowej Nr 53 przy ul. Skośnej 8.
Sławomir Siekacz – pierwszy wtorek miesiąca od 18.00 do 19.00 w Osiedlowym Domu Kultury Skotniki przy ul. Batalionów Chłopskich 6.
Paweł Skrzypiec – pierwszy wtorek miesiąca od 18.00 do 19.00 w Osiedlowym Domu Kultury Skotniki przy ul. Batalionów Chłopskich 6.
Marek Sobieraj – druga sobota miesiąca od 12.00 do 13.00 w Tynieckim Domu Kultury przy ul. Dziewiarzy 7.
Rafał Torba – ostatni wtorek miesiąca od 18.00 do 19.00 w Centrum Sportu i Kultury Sidzina przy ul. Działowskiego 1.
Urszula Twardzik – drugi wtorek miesiąca od 19.00 do 20.00 w Centrum Kultury „Ruczaj” przy ul. Rostworowskiego 13.
Wiesław Wyrwa – trzeci wtorek miesiąca od 19.00 do 20.00 w Centrum Kultury „Ruczaj” przy ul. Rostworowskiego 13