Z przyjemnością informujemy, że konkurs „EKO i MY” organizowany przez Radę i Zarząd Dzielnicy VIII Dębniki został rozstrzygnięty.
Jury konkursowe w składzie:
- Arkadiusz Puszkarz – Przewodniczący Rady i Zarządu Dzielnicy VIII
- Agnieszka Golarz – Artysta plastyk
- Katarzyna Laskus – Artysta fotograf
- Urszula Twardzik - Radna Dzielnicy oraz Przewodnicząca Komisji Edukacji R.Dz. VIII
- Krzysztof Gacek - Członek Zarządu Dzielnicy VIII
po zapoznaniu się ze wszystkimi nadesłanymi pracami postanowiło przyznać nagrody w kategorii PLASTYKA (MALARSTWO):
Gimnazja:
I miejsce Jerzy Karkhut za pracę „Barwy Dębnickiej Jesieni” – G Nr 22
Szkoły Podstawowe:
I miejsce Monika Madyda za pracę „Jesień w Dębnikach” – SP Nr 133
I miejsce Andrzej Stryszowski za pracę „Tyniec – Klasztor Benedyktynów, widok od strony Piekar” – SP Nr 54
II miejsce Julia Gister za pracę „W drodze do Opactwa w Tyńcu” – SP Nr 132
II miejsce Michał Gorczyca za pracę „ Flora jesienna w Dębnikach” – SP Nr 133
III miejsce Kacper Nogieć za pracę „Jeż wśród jesiennych liści nad Wisłą w Dębnikach” – SP Nr 132
III miejsce Natalia Milewska za pracę „Las w Zakrzówku” – SP Nr 53
W kategorii FOTOGRAFIA nagrodzono następujące prace:
Gimnazja:
I miejsce Magdalena Kołodziejczyk za pracę „Umieralnia” – G Nr 21 (os. Podwawelskie)
Szkoły Podstawowe:
I miejsce Marcin Skorupa za pracę „Jesienna kąpiel pajęczyny” – SP Nr 132
I miejsce Sara Ciapa za pracę „Liście skąpane w jesiennym deszczu” – SP Nr 53
II miejsce Maria Gryszkiewicz za pracę „Barwy dębnickiej jesieni” – SP Nr 53
II miejsce Adam Ścigalski za pracę „Jesienny relaks” – SP Nr 53
III miejsce Marta Doległo za pracę „Ulica Babińskiego” – SP Nr 53
III miejsce Marcin Skorupa za pracę „Październik w tynieckim lesie” – SP Nr 132
Ponadto Komisja Konkursowa przyznała wyróżnienia w kategorii PLASTYKA (MALARSTWO) dla:
Aleksandry Kowacz za pracę „Jesienny ogród w Sidzinie” – SP Nr 133
Aleksandry Marczyk za pracę „Brzozy w jesiennych barwach przy drodze na wał wiślany w Tyńcu” – SP Nr 132
Sandry Tyńskiej za pracę „Kolorowe drzewa z widokiem na drugi brzeg Wisły” – SP Nr 132
Natalii Ślęczek za pracę „Dębnicka Jesień” – SP Nr 40
W kategorii FOTOGRAFIA wyróżnienia trafiły do:
Anny Spólnik za pracę „Barwy Dębnickiej Jesieni” – G Nr 22
Karoliny Kowacz za pracę „Dębnicka Jesień – Sidzina” – SP Nr 133
Tomasza Wieczorka za pracę „Wyciszenie” – SP Nr 132
Adama Ścigalskiego za pracę „Na ulicy Szuwarowej” – SP Nr 53
W konkursie wzięli udział uczniowie z Gimnazjum Nr 21, Gimnazjum Nr 22, Tynieckiego Gimnazjum Społecznego, SP nr 25, SP nr 30, SP nr 40, SP nr 53, SP nr 54, SP nr 66, SP nr 132 oraz SP nr 133.
Finał XIX Konkursu „EKO i MY” odbędzie się 3 listopada 2011 r. (czwartek) o godz. 1830 w siedzibie Centrum Kultury „Ruczaj” przy ul. Rostworowskiego 13.
W programie: otwarcie wystawy prac uczestników Konkursu, rozdanie nagród, podsumowanie konkursu, poczęstunek.
Dojazd autobusami: 114, 124, 128, 223, 424, 178, 106. 116, 166, 253, 263.
Jury gratuluje narodzonym i wyróżnionym, serdecznie dziękując wszystkim autorom, którzy nadesłali prace na XIX konkurs „EKO i MY”.
źródło: www.dzielnica8.krakow.pl