Jury w składzie:
1. Arkadiusz Puszkarz – Przewodniczący Rady i Zarządu Dzielnicy VIII
2. Bożena Kietlińska – plastyk – Dom Kultury „Tęcza”
3. Iga Lipiec – z-ca Przewodniczącego Rady i Zarządu Dzielnicy VIII
4. Urszula Twardzik – radna Dzielnicy VIII
5. Krzysztof Gacek – członek Zarządu Dzielnicy VIII
w dniu 28.09.2012 r. dokonało oceny nadesłanych prac (41 fotografii i 105 prac plastycznych).
W konkursie wzięły udział wszystkie szkoły podstawowe oraz gimnazja znajdujące się na terenie naszej dzielnicy.
Postanowiliśmy przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
KATEGORIA FOTOGRAFIA
Szkoły podstawowe
I miejsce
Joanna Janik „Roztoczańska zagroda” – SP 62
Natalia Lelonek „Spacer dzików po plaży w Międzywodziu” – SP 132
II miejsce
Jan Aleksander Seraphim „Makro pająk” – SP 62
Weronika Janik „Piekary o zachodzie słońca” – SP 54
III miejsce
Kacper Dziubras „Snopy żyta” – SP 62
Karolina Kowacz „Moje Bieszczady” – SP 133
Wyróżnienia:
Wiktoria Grzebień „Zielony pasikonik” – SP 40
Jakub Kasprowicz „Jeż w przydomowym ogródku” – SP 132
Gimnazja
I miejsce
Justyna Bożek „Dolina Chochołowska – leśny strumień” – G 21
II miejsce
Karolina Bojar „Kwiaty” – G 23
KATEGORIA PLASTYKA
Szkoły Podstawowe
I miejsce
Agnieszka Wróbel „Brzoza nad mazurskim jeziorem” – SP 132
Weronika Kliszka „Połoniny – Bieszczady” – SP 133
Karolina Tokarz „Jaworzyna Krynicka” – SP 132
II miejsce
Wiktoria Kowalczyk „Zachód słońca w górach” – SP 133
Maja Kasprowicz „Drewniane chaty w Tatrach” – SP 132
Szymon Łołka „Latarnia morska w Świnoujściu” – SP 132
III miejsce
Julia Małyska „Gryczane pole” – SP 62
Justyna Czapik „Las” – SP 25
Oliwia Mróz „Zachód słońca nad wodospadem” – SP 133
Wyróżnienia
Marta Wyrewka „Maki w łanach zboża” – SP 133
Wiktoria Weintritt „Łąka z kwiatami” – SP 30
Gimnazja
II miejsce
Barbara Kuc – G 22
III miejsce
Marcelina Nogieć „Wschód słońca” – Tynieckie Gimnazjum Społeczne
Wszystkim laureatom serdecznie gratuluję w szczególności uczennicom SP 25 i G21 z osiedla Podwawelskiego. Uroczyste wręczenie nagród i wernisaż odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 18:30 w CK RUCZAJ.