Kategoria: (Bez kategorii) Autor: Krzysztof Gacek Data 24 lis 2018

Szanowni Państwo
Ten plan trzeba odrzucić w całości …nie pozwólmy na zabudowanie terenu na którym mógłby powstać przepiękny Park Podwawelski (oczywiście wiązało by się to z wykupem prywatnej własności… ale to da się zrobić doskonałym przykładem jest Zakrzówek).
Składajmy uwagi zarówno do planu jak i do nowego studium… atutem naszego osiedla jest zieleń nie pozwólmy jej zabetonować.
Działajmy ponad podziałami mamy wspólny cel. Duże słowa uznania dla Pani Prezes Judyty Pyzik Spółdzielni Mieszkaniowej Związkowa oraz dla SM Podwawelska, która włączyła się w akcję przeciwko złym zapisom w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Osiedle Podwawelskie.
NIE dla Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego OSIEDLE PODWAWELSKIE
TAK dla PARKU PODWAWELSKIEGO
—————————————————
Do19 grudnia będzie można się zapoznać z projektem planu zagospodarowania obszaru „Osiedle Podwawelskie”.
Dyskusja publiczna nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie odbędzie się we wtorek, 27 listopada o godz. 16.30 w Urzędzie Miasta Krakowa przy placu Wszystkich Świętych 3-4, w sali portretowej.
Przyjdźmy licznie na to spotkanie w MAGISTRACIE najbliższy WTOREK… wnioskowaliśmy aby dyskusja odbyła się na Osiedlu Podwawelskim w szkole ale urzędnicy nie chcieli się na takie rozwiązanie zgodzić.

Judyta Pyzik

Judyta PYZIK - wnioski do MPZP Osiedle Podwawelskie

Komentarze dle tego wpisu zostały wyłączone.