Kategoria: (Bez kategorii) Autor: Krzysztof Gacek Data 5 lis 2018

Szanowni Państwo, Drodzy Sąsiedzi!
Na wstępie pragnę gorąco podziękować Państwu za poparcie udzielone we wszystkich ostatnich wyborach Samorządowych. Był to dla mnie ogromny zaszczyt i zobowiązanie móc przez ostatnie 12 lat reprezentować osiedle Podwawelskie w Radzie Dzielnicy VIII – Dębniki.

DZIĘKUJĘ za 12 LAT WSPÓŁPRACY
Po trzech kadencjach pracy w Samorządzie odchodzę w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku i z nadzieją, że nie zawiodłem pokładanego we mnie zaufania. Jako radny przez wszystkie kadencje nie opuściłem żadnego posiedzenia Rady.

Serdecznie dziękuję wszystkim za wsparcie i wyrazy sympatii. W niedzielę 2 grudnia 2018 r. wybierzemy nową Radę Dzielnicy. Chciałbym zachęcić Państwa do udziału w tych wyborach, ponieważ osiedle Podwawelskie zasługuje na silną reprezentacje w Radzie i Zarządzie Dzielnicy VIII. Uważam, iż radnych powinna wyróżniać skuteczność. We współpracy z innymi radnymi dzielnicy i miasta, pomimo ograniczonego budżetu, doprowadziliśmy wiele zadań związanych z poprawą infrastruktury do realizacji.

Zostało jeszcze wiele rzeczy do realizacji jak: poprawa bezpieczeństwa (monitoring osiedla), kwestia tranzytu samochodów, wprowadzenie strefy płatnego parkowania czy ochrona terenów zielonych.

Ponieważ chcę tak jak Państwo mieszkać w Krakowie lepiej urządzonym i sprawniej funkcjonującym, przyjaznym dla mieszkańców. Działalność w samorządzie musi być pracą na rzecz społeczeństwa, nie pomysłem na życie.

KANDYDACI Z PODWAWELSKIEGO DO RADY DZIELNICY VIII
Dlatego gorąco popieram kandydatów z naszego osiedla: Iwonę Chamielec, Judytę Pyzik i radnego dzielnicy Piotra Turczę. Cenię ich nie tylko za kompetencje ale za zaangażowanie w pracy na rzecz lokalnej społeczności. Proszę Państwa o głos i wsparcie kandydatów z osiedla Podwawelskiego.

To od Państwa zależy w jakim kierunku będziemy szli w najbliższym czasie.
Z wyrazami szacunku

Krzysztof Gacek

Podsumowanie moje pracy w Radzie Dzielnicy VIII znajdziecie Państwo w najbliższym czasie na mojej stronie internetowej.

Komentarze dle tego wpisu zostały wyłączone.