Na ostatniej wtorkowej sesji rady dzielnicy powoływaliśmy komisje merytoryczne. W dwóch komisjach (Edukacji oraz Informacji…) nie udało się wybrać przewodniczącego oboje kandydaci (świetnie przygotowani merytorycznie – co warto dodać) uzyskali identyczną liczbę głosów.
KOMISJA PRAWORZĄDNOŚCI
BALON ŁUKASZ – PRZEWODNICZĄCY
GACEK KRZYSZTOF
PUSZKARZ ARKADIUSZ
STARTEK WALDEMAR
SZEWCZYK PIOTR
TWARDZIK URSZULA
KOMISJA KULTURY
SZEWCZYK PIOTR – PRZEWODNICZĄCY
LEWANDOWSKI MACIEJ
LIPIEC IGA
MOSKAL ANDRZEJ
SIEKACZ SŁAWOMIR
TWARDZIK URSZULA
KOMISJA REWIZYJNA
MIGDA KRZYSZTOF – PRZEWODNICZĄCY
BALON ŁUKASZ
FRANCZAK DOMINIK
SIEKACZ SŁAWOMIR
WRÓBLEWSKI PIOTR
KOMISJA PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO I BUDOWNICTWA
RUTKOWSKI TOMASZ – PRZEWODNICZĄCY
GACEK KRZYSZTOF
KŁOSOWSKI MIECZYSŁAW
MIGDA KRZYSZTOF
PALECZNY ZBIGNIEW
POTEMPA MARIA
PUSZKARZ ARKADIUSZ
SIEKACZ SŁAWOMIR
STARTEK WALDEMAR
SZEWCZYK PIOTR
WICHEREK MACIEJ
WRÓBLEWSKI PIOTR
KOMISJA INFRASTRUKTURY
KŁOSOWSKI MIECZYSŁAW – PRZEWODNICZĄCY
BALON ŁUKASZ
LEWANDOWSKI MACIEJ
MIGDA KRZYSZTOF
MOSKAL ANDRZEJ
PALECZNY ZBIGNIEW
POTEMPA MARIA
ROGODA STANISŁAW
SIEKACZ SŁAWOMIR
SZEWCZYK PIOTR
ZIARKO BOGDAN
KOMISJA ROZWOJU I INNOWACJI
STARTEK WALDEMAR – PRZEWODNICZĄCY
GACEK KRZYSZTOF
MIGDA KRZYSZTOF
KOMISJA POLITYKI SPOŁECZNEJ
STAWARZ ANTONI – PRZEWODNICZĄCY
FRANCZAK DOMINIK
LEWANDOWSKI MACIEJ
ROGODA STANISŁAW
RUTKOWSKI TOMASZ
SZEWCZYK PIOTR
TWARDZIK URSZULA
WICHEREK MACIEJ
WRÓBLEWSKI PIOTR
KOMISJA SPORTU I TERENÓW ZIELONYCH
FRANCZAK DOMINIK – PRZEWODNICZĄCY
BALON ŁUKASZ
GACEK KRZYSZTOF
KŁOSOWSKI MIECZYSŁAW
LIPIEC IGA
MIGDA KRZYSZTOF
PALECZNY ZBIGNIEW
POTEMPA MARIA
ROGODA STANISŁAW
RUTKOWSKI TOMASZ
SIEKACZ SŁAWOMIR
SZEWCZYK PIOTR
WRÓBLEWSKI PIOTR
ZIARKO BOGDAN
KOMISJA INFORMACJI, PROMOCJI I DIALOGU SPOŁECZNEGO
BALON ŁUKASZ
GACEK KRZYSZTOF
LEWANDOWSKI MACIEJ
LIPIEC IGA
MOSKAL ANDRZEJ
POTEMPA MARIA
PUSZKARZ ARKADIUSZ
STAWARZ ANTONI
SZEWCZYK PIOTR
WICHEREK MACIEJ
WRÓBLEWSKI PIOTR
KOMISJA EDUKACJI
BALON ŁUKASZ
FRANCZAK DOMINIK
GACEK KRZYSZTOF
KŁOSOWSKI MIECZYSŁAW
LIPIEC IGA
MOSKAL ANDRZEJ
PALECZNY ZBIGNIEW
POTEMPA MARIA
ROGODA STANISŁAW
RUTKOWSKI TOMASZ
SIEKACZ SŁAWOMIR
SZEWCZYK PIOTR
TWARDZIK URSZULA
ZIARKO BOGDAN